2017. szeptember 20.

A Miskolci Egyetem Felnőttképzési Regionális Központja, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság, a Harmadik Kor Egyeteme Miskolc Alapítvány, és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Bűnmegelőzési Alapítvány közös szervezésében BŰNMEGELŐZÉSI SZABADEGYETEM előadássorozat indul 2017. október 11-től „Társadalmi integráció-bűnmegelőzés” címmel.

2017. augusztus 31.

2017. szeptember 25-én újra indul kedvezményes gépjárművezetői tanfolyamunk (B kategória) elméleti oktatása.
Amennyiben Ön, illetve kedves családtagja, ismerőse szeretne részt venni képzésünkön, sok szeretettel várjuk a Felnőttképzési Regionális Központ által szervezett képzésen!

2017. január 24.

2017. február 27-én újra indul kedvezményes gépjárművezetői tanfolyamunk (B kategória) elméleti oktatása.

2016. november 30.

Örömmel tájékoztatunk mindenkit, hogy a Bűnmegelőzési Szabadegyetem - „Migráció-emberkereskedelem-terrorizmus határokon át” c. előadássorozat sikeres elvégzését igazoló Certifikációk ünnepélyes átadására 2016. december 7-én szerdán 15:30 órától kerül sor a Miskolci Egyetem B/3-B/4. épület Miskolc-termében (I. emelet 101).
Ezúton is gratulálunk a sikeresen teljesítőknek!

2016. szeptember 19.

A Miskolci Egyetem Tudásvagyon Hasznosítás Igazgatóság - Felnőttképzési Regionális Központja, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság, a Harmadik Kor Egyeteme Miskolc Alapítvány, és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Bűnmegelőzési Alapítvány közös szervezésében BŰNMEGELŐZÉSI SZABADEGYETEM előadássorozat indul 2016. október 12-től „Migráció-emberkereskedelem-terrorizmus határokon át” címmel.